O nas

Projekt strona internetowa to firma skupiona na relacji z klientem. Bardzo ważna jest dla nas dobra relacja i zadowolenie z naszych usług

KIM JESTEŚMY

STRONY INTERNETOWE TO NASZA PASJA

Tworzymy wyjątkowe strony internetowe z pasją. Wsłuchujemy się w wymagania klienta tworząc idealnie dopasowane projekty. Proponujemy również gotowe rozwiązania.

  • WYJĄTKOWY STYL
  • uŻYTKOWOŚĆ
  • nowe pomysły
  • SZYBKIE TERMINY
Anonymous woman working on laptop in room
Two Imac's With Keyboard and Phones on Desk
Computer on a Wooden Desk with the Designer's Business Website on the Screen

Projektowanie stron internetowych to moja pasja, dzięki której mogę poznać wyjątkowych ludzi oraz ich firmy. Każdy projekt to poznanie nowej branży, nauka czegoś nowego, dzięki czemu moja codzienna praca jest ciekawa i inspirująca.
Paulina

Projektant Stron Internetowych

Podążamy za aktualnymi trendami w projektowaniu stron internetowych

01/
RWD
04/
SEO
02/
Copywrighting
05/
Klarowne CTA
03/
Spójna estetyka
06/
Eksponowanie marki

Współpraca z nami

Nasza współpraca może odbywać się zarówno na żywo jak i online. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Macbook Pro and a Cup of Coffee on Table
BRIEF
Poznajmy się

Nasza współpracę rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb, wymagań oraz poznania Twojej firmy. Bardzo ważne jest, abyśmy odpowiednio poznali Twoja markę oraz Twojego klienta. Tylko dzięki temu uda nam się dotrzeć do odpowiednich osób.

Laptop Computer Showing C++ Application
PROJEKT
Twoja strona WWW

Po otrzymaniu od Ciebie zdjęć oraz tekstów przygotujemy dla Ciebie Twoją stronę internetową. Jeśli nie masz czasu lub nie chcesz się tym zajmować wszystkie materiały przygotujemy za ciebie. W uzgodnionym terminie otrzymasz od nas swoją stronę internetową.

A Laptop and a Polaroid on a Wooden Table Beside a Pot of Flowers
WDROŻENIE
Opublikowanie

Po Twojej akceptacji opublikujemy Twoją stronę internetową i w końcu ujrzy ona światło dzienne. Masz uwagi? Śmiało, skontaktuj się z nami, a my wprowadzimy wszystkie poprawki jeszcze przed publikacją. Na koniec pokażemy Ci jak obsługiwać stronę internetową.