PORTFOLIO

Strony internetowe,
które sprzedają

Tworząc strony internetowe zależy nam na wielu aspektach takich jak nowoczesny design, dopasowana kolorystyka, czy ekspozycja firmy. Ale najważniejsze to pozyskanie nowych klientów.

Posiadanie strony internetowej nie jest już jedynie opcją dodatkową, a koniecznością w dzisiejszych czasach. W dobie powszechnie używanych smartfonów musi ona być również dopasowana do urządzeń mobilnych i tabletów.

Podążanie za nowoczesnymi trendami nie powinno przysłonić Twojej osobowości i marki Twojej firmy. Pierwszym krokiem po podjęciu współpracy jest poznanie. Tylko w ten sposób możemy za pomocą strony internetowej przedstawić Ciebie i Twoją firmę.

FIRMA w internecie

Strona wizytówka

Bardzo często wybieraną formą przedstawienia firmy w Internecie jest jej wizytówka, czyli pojedyncza strona przedstawiająca Ciebie i Twoje usługi. Niezbędna dla każdego przedsiębiorcy, może zostać poszerzona o poszczególne zakładki.

Sklep internetowy

Strona dla firmy

Rozbudowana strona internetowa z kilkoma zakładkami, blogiem, sklepem oraz innymi funkcjonalnościami

DAJ SIĘ POZNAĆ

Strona internetowa to wizytówka, okładka książki lub też witryna sklepowa. Klienci kupują oczami, a to jak przedstawisz się w Internecie będzie miało znaczący wpływ na odbiór Ciebie, Twoich usług i produktów. Zadbam, abyś prezentował się w najlepszym świetle.

Aby przygotować stronę internetową dopasowaną do Twoich potrzeb po pierwsze musimy Cię lepiej poznać jak i wykonać badanie rynku i konkurencji. Indywidualne kompleksowe podejście pozwoli na dopasowanie strony internetowej do Ciebie.

Strona internetowa z piwniczkami

  • opracowanie strategii
  • przygotowywanie grafik
  • obsługa social media

doświadczenie i skuteczność

Twoja Firma w internecie

Jeśli masz obawy przed pokazaniem swojej firmy w Internecie, możesz mieć pewność, że przeprowadzę Cię bezpiecznie i krok po kroku do strefy online.

Piwniczki.pl, firma produkująca piwniczki ogrodowe z kompozytu PS w Polsce korzysta kompleksowo z moich usług, zarówno w zakresie strony internetowej, social media jak i obsługi WA.